Jdi na obsah Jdi na menu
 


VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ !!!

Ahojky všichni,

        Dostala jsem nápad a ráda bych Vás všechny zapojila. Koukala jsem na ostatní stránky a zdálo se mi, že je máme hodně podobné. Tím bych Vás, milí čtenáři, chtěla poprosit o Vaši spolupráci a hodně dobrých návrhů.
        Jednalo by se o to, že kdybyste dostali nápad, jak oživit tuto stránku, (jak-koli) nebo nějakou soutěží, kde by se zapojilo hodně fanynek. Mám tím na mysli, aby se naše stránka zapsala do paměti jako ta dobrá a plná zábavy. Můžete nám napsat cokoli Vás napadne. Budeme rádi za každý Váš osobní návrh.

         Když se nám bude návrh líbit, uvidíte svůj nápad na hlavní stránce, kde vás také podepíšeme jako šéfredaktory. Tím chci také říci, že kdokoli něco vymyslí a dostane se to na hlavní stránku, je to jeho složka, o kterou se bude starat. Takže z toho vyplývá, že budete mít také podíl na této stránce.

Další informace k vlastní složce :

1) Každý má za svou složku zodpovědnost. Když se domluvíme na daném termínu tak očekávám férovou spolupráci.
2) Když se nedostanete k internetu (popřípadě třeba na dovolené) stačí mi napsat a já vím, že od vás nedostanu další novinku do složky.
3) Také bych chtěla říci, že za svou aktivitu, jak ve své složce, tak v ostatních a budou připisovat další body a na konci srpna se vyhodnotí Nejaktivnější fanynka léta. Takže je to tedy první VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ.

 

!! Vaše návrhy a nápady nám posílejte na email !!
onedirection-nejnej@seznam.cz

!! Pokud Vám není něco jasného napište nám na email a my rádi zodpovíme další dotazy !!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Mail listStatistiky

Online: 1
Celkem: 115337
Měsíc: 2236
Den: 63