Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sunshine - část 3.

18. 12. 2013

          Krása, opravdu nádhera. A ty holky. "Jsem moc rád, že jsme jeli, je to tu super". říká Harry obklopený holkama.
Zayn s Perrie stojí u kormidla, řídí, ale také si povídají. Bylo vidět, že se opravdu baví. Pořád se smáli a mluvili nahlas.
          "Je to tu krásné, žé "? ptá se Zayn a přitom kouká na moře, jak se vlní a občas vyskočí delfín nebo kosatka.
"Ano jsem moc ráda, že máme tu možnost být na této skvělé lodi s vámi ".
"To jsi řekla úžasně. Víš Perrie už dlouho ti chci něco říci. Viděl jsem tě v televizi a moc si se mi líbila, ale myslel jsem si, že jsi jako ostatní hvězdy. Něco jako pyšná, nafoukaná, s nosánkem nahoru. Ale nejsi, jsi upřímná, hodná, laskavá a báječně se stebou povídá.
Perrie se tvářila tak dojemně, že se jí hrnula jedna slza. Byla veliká a opravdová. Zayn se jí moc líbil, ale styděla se mu to říct. Bála se, že jí odmítně, bude se jí smát do tváře. Jediné slovo co ze sebe dostala bylo "opravdu" ? A dál nemusela mluvit, protože začal on.
"Ano opravdu a proto ti ještě chci něco říct. Jsi ta nejlepší dívka, kterou jsem kdy potkal a proto se tě chci zeptat. Neznáme se moc dlouho, vím, ale i tak. Nechtěla by si se mnou chodit "?
Hned jak to dořekl, vyskočil z vody delfín a jako-by vydal zvuk radosti. Zdálo se mi, že Perri vyskočí do vzduchu, ale neudělala to. Jen jí ukápla další slza a objala Zayna a do ucha mu pošeptala jen "ANO". Chvilku se objímali a pak se políbili. Měl zvláštně vlhké rty a různě mě objímal a nakláněl. 
          Bylo to tak krásné. Trvalo to snad věčnost než jsme se od sebe odtrhli. A já si přála, aby tahle chvilka nikdy neskončila.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

příběh

(Casie, 3. 11. 2014 11:01)

moc hezké,dojemné

příběh

(niallerka, 21. 4. 2014 13:54)

Krásný,Moc povedený příběh.Mimochoden-já jsem ta Gabriella :D

 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Mail listStatistiky

Online: 2
Celkem: 97616
Měsíc: 1262
Den: 33