Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sunshine - část 2.

15. 11. 2013

     Cesta vůbec neubíhala. V tom okamžiku, kdy se chtěl Liam zeptat, kdy už tam budou, najednou zastavily. Podívali se z okna a uviděla a uviděli moře a opuštěnou pláž. “ Tak jdeme. bude to legrace. Doufám, že se potkáme s další jachtou plnou krásných holek “. snil Harry.

Vyšli na loď, hodili batoh na lehátko a omámeně se rozhlíželi. Během toho se Louis ujal kormidla. “Tak kam to bude pánové”? “ Tak někam jeť, to je jedno”.řekl Zayn. Nasadil si sluneční brýle a lehli na lehátka, odkud pozorovali oblohu bez mráčků.

    “Nechcete si to někdo vyměnit ? Bolí mě záda “. “ Já jdu”. řekl Niall. Nálada byla dobrá, každý byl rád, že jsou sami jen se svými myšlenkami.

“Hele koukejte, tam něco bylo “.

“ Liame já nic nevidím “.

“ Počkejte chvilku a taky to uvidíte”.

“Jo, to byl delfín. Musíme být daleko. Nechceš to otočit a jet zpátky “?

“Mrkněte tady je loď se super krásnými děvčaty”. vykřikl Zayn. A opravdu. Vyzvali je, aby se          přidali a oni souhlasili. Pět krásných holek přistoupilo na jejich loď. Perrie - blondýnka.

Taylor - hnědovláska s blonďatými prameny.  Emma - černovláska s modrýma očima.

Gabriella - hnědovláska s červeným ombré. A Stella - také blondýnka.  Všechny velmi krásné a vyspělé.  Zainovi se líbila Perrie. Liamovi - Emma. Harrymu - Stella. Louisovi - Taylor.  Niallovi - Gabriella.  Nyní byli všichni na jedné lodi. A velice se jim to líbilo. Kluci se zajímali o holky a Zayn s Perrie kormidlovali. Nejdříve se jim do toho moc nechtělo, ale když zjistili, že budou spolu, nevadilo jim to.

     Uběhlo pár hodin a začalo se stmívat. Uvažovali, zda je na návrat dobrý čas. Ale usoudili, že je to nesmysl, poplují dál.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Tomlinson, 4. 12. 2015 19:41)

Beru si roli Taylor!

 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Mail listStatistiky

Online: 2
Celkem: 97615
Měsíc: 1261
Den: 33