Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hot death díl 4.

23. 6. 2014

Čtvrtý díl je tady. Nebudu už napínat...

,, No, prostě jsem šla ze školy domů. Do školy jsem to měla jen 5 minut, když jsem běžela. Ten den jsem šla pomalu domů. Byl jarní den a sluníčko mi dělalo zlaté odlesky ve vlasech. Užívala jsem si to a sundala si aktovku. Jenže tam jsem měla telefon. Vtom ke mně přijelo auto, tedy spíše menší náklaďák, takový ten tranzit. Otevřeli se dveře a než jsem stačila utéct, zatáhli mě do auta dva chlapi. Auto se rozjelo a ti chlapi mě začali svlékat a když jsem se bránila kopli mě do břicha. A tak to pokračovalo, dokud jsem nebyla omráčená. Viděla jsem rozmazaně. A potom si jen pamatuji, jak jsem ležela v náručí jednoho z policistů. Začala jsem kašlat krev a potom, když mi bylo líp, jsem se postavila a začala zvracet. Břicho mě neskutečně bolelo a slzy mi tekly po tváři. Prostě jsem byla znásilněná. Od toho okamžiku, jsem se další rok vyhýbala klukům. Myslela jsem si, že všichni jsou takový. Nejsou. Ste
jně důvěřuji jen pár klukům. Mým bratrům a bratrancům, tátovi a -"odmlčela jsem se a přemýšlela, jestli to chci opravdu říci, ,, tobě. Asi jsem se po těch čtyřech letech opravdu zamilovala."

Z POHLEDU BEAU:
,,Já asi taky. - Tedy ne po čtyřech letech, ale zamiloval jsem se - do jedné nádherné dívky, která mi vyrazila dech hned, jak jsem ji uviděl. Má nádherné blonďaté vlasy a zelené oči a její roztomilý úsměv je -" vtom mě políbila a já si připadal jako v sedém nebi. ,,Už nic neříkej. Slova jsou pro mě úplná zbytečnost.",, Jak si pochopila, že jsem myslel-" dala mi prst na moji pusu a zbytek věty dopověděla za mě. ,, To nejde nepoznat, když je kluk zamilovaný." ,,Toto bylo na mě tak poznat?" ,, Ani nevíš jak."a rozesmála se. Byl jsem šťastný - měl jsem holku snů a smála se. Neobešlo se to bez polibků. Ano, množné číslo, protože celý den jsme trávili spolu.

Z POHLEDU RACHEL:
Od toho okamžiku, co jsme si řekli, že se milujeme, uběhly čtyři hodiny. Bylo 12:23 a já dostala obrovský hlad. Šli jsme do pizzerie a dali jsme si pizzu. Mimochodem, je to jeho nejoblíbenější jídlo. Měl docela srandovní jméno. Beau Meau. On mě krmil a já jsem byla nejšťastnější člověk na světě. Nejlepší kluk, kterého jsem kdy potkala. Líbali jsme se nejen při obědě. Celý den jsme se smáli a povídali si, prostě to byl nejlepší den.
,,Řekni mi, jaké je tvoje nejoblíbenější-" ,, Ty.",, Já měl na mysli jídlo."
,,No, vždyť to říkám." ,,To nechápu.",, Špagety od mamky. Tedy milovala jsem je, ale už ani nevím, jak chutnají." ,, Proč? Ona už je nevaří? " ,, Jak by mohla. Dívá se mě zezhora." ,,Co se jí stalo? Přejelo jí auto?" ,, Ne, umřela při porodu mých dvou bratrů o které se teď starám. Já myslela, že jsem ti to už říkala!?" Vtom mu zazvonil telefon.

Z POHLEDU BEAU:
Vtom mi zazvonil telefon.
,, Zlato, můžeš mě omluvit. Mám důležitý telefonát." ,,Jasně, když je tak důležitý..." Zašel jsem za roh pizzerie. ,,Ahoj Zayne. Co chceš? Vyrušil jsi mě na rande, pokud tě to nezajímá.",, Ahoj, ne nezajímá. Ale to jedno. Prostě zítra se musíš stavit v nahrávacím studiu. Simon, má pro nás nějakou důležitou zprávu.",, Dobře. Ale proč mi tohle oznamuješ a rušíš mě na rande s tou nejlepší holkou, kterou jsem kdy potkal!?" ,, To je ten důvod. Taky jsem měl naplánovanou schůzku s Perrie, protože byla dva týdny v Austrálii, ale díky tomuhle se s ní neuvidím další týden. Teď fakt miluji tohle povolání!",, Pořád si mi neodpověděl.",, Aby sis nedomlouval rande.",,-Zayne, co tam děláš?-",, Nic mami. Telefonuju s jedním klukem." ,,-Tak to ukonči. Je oběd.-" ,, Asi si to slyšel." ,, Jo. Tvoji mamku nejde neslyšet. Tak čau - zítra.",, Čau."
,,Tak co! Všechno je OK?" ,,Jasně. Proč by nemělo?" ,, Jenom, jestli nepotřebuješ odejít!?",,Od tebe - nikdy. Ale -" ,, No, jaké ale?" ,, Já zítra potřebuju odejít." ,,Vždyť si říkal, že máš volno." ,, Právě mi volal můj šéf. Tedy šéf ne, ale kolega." ,,Aha." ,,Nikdy jsem do práce nechodila."...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Mail listStatistiky

Online: 2
Celkem: 97614
Měsíc: 1260
Den: 32