Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hot death -2.díl

8. 5. 2014

Druhý díl je zde, přátelé! Doufám, že jste se alespoň trochu těšili. Všechny Vás mám ráda...... A ještě jednou, velké DÍK.

... ,,Já jsem Vás nechtěl rušit." ,,Ale pojď taky." řekla jsem a napila jsem se jablečného džusu, který jsem měla položený vedle mě na nočním stolku. Ano, seděli jsme na posteli. Proto nás asi George nechtěl rušit.
A tak otevřel dveře a sedl si k nám. Chvíli jsme si tam povídali dokud Flynn v polovině věty neusnul, což nás s Georgem děsně rozesmálo. Takže jsme ho zase vzbudili. ,, Hele!" ,,No, co je. Když usneš v polovině věty, tak tě to musí hned rozesmát." hájil nás George a Flynn se rozesmál. A tak jsme se smáli, dokud nepřišlo další téma: ONE DIRECTION. S výmluvou jsem odešla na chodbu. Ale sama jsem tam nestála dlouho. Za dvě minuty za mnou přišel Flynn a díval se na mě. Já seděla na studené podlaze a brečela. ,,Co se stalo?" ,, Nech mě být Directionere.",, Ale, no tak."
,, Nesahej na mě!"rozkřičela jsem se na celý dům. Vztala jsem vzala kabát, kabelku a odešla z baráku.

Z POHLEDU FLYNNA:
Přišel jsem za Rachel a vůbec nevěděl, co se stalo. Proč brečí a proč odešla - to byly otázky, které jsem si pokládal. Byl jsem zmatený. A když odešla ze svého domu, vrátil jsem se zpět do jejího pokoje. Od George přišlo překvapení. ,,Nevíš, co se děje?" ,,Nenávidí One Direction. Naštvala se, protože o nich mluví všechny holky ve škole a i její BFF. A teď jí dorazilo, že o nich mluví i kluci." ,, Jak si to-" ,, Snadno. Vyrůstal jsem s ní a navíc se dokážu vcítit do holčičí mysli. Důvod už znáš."

Z POHLEDU RACHEL :
Odešla jsem od directionera číslo 379 (378 holek na škole beze mě), kterého znám a šla si sednout do parku. Byly prázdniny, takže se zítra nešlo do školy. Byly celý týden a to je, bylo a bude vždycky super. Park byl prázdný, takže nikdo nemohl vidět, jak slzy stékají po tváři paní Rachel Demett. Zanedlouho mi začala být zima a já se schoulila do klubíčka. Bradu jsem měla opřenou o kolena a ruce si mnula a dýchala na ně.
Nevěděla jsem, kam mám jít. Za mojí BF Candy jsem nemohla jít a domů taktéž. Důvod byl u obou možností stejný: One Direction. Ty kluci na mě koukaly ze všech koutů a stran. Byly všude. Úplně všude a nedalo se jim vyhnout. Najednou si ke mně přisedl nějaký kluk. ,, Nejsou tady snad jiné lavičky?!" řekla jsem naštvaně a snížila jsem hlas. Měla jsem na hlavě kapuci, proto mi nebylo vidět do obličeje.
,,Promiň, ale to je moje lavička." ,,Ty ji máš snad podepsanou, nebo sis jí koupil?",, Ne, ale sem vždy chodím, když mám trápení." Pořád jsem na něho neviděla a ani jsem to v nejbližší době neplánovala. Ale zvědavosti se, z mého hlediska, dalo jen těžko odolávat. A tak jsem se nepřítomně na něj podívala. Neotočila jsem celou hlavu, ale tak, abych mu do obličeje viděla jen já. Měl blonďaté vlasy, modré oči a sladký úsměv. Byl prostě k sežrání. Hleděl dopředu na opadaný listnatý strom, na který se za nedlouho snášeli první vločky.
,, Když tak, jsem Beau." ,,Já Rachel.",, Hezké jméno.",, To mi vybrala mamka. Tátovi se to jméno vůbec nelíbí. Chtěl mít Taylor.",,Fuj, Taylor."
,,Taky Directioner? Protože fuj, Taylor říkají holky Directionerky z naší školy. Taylor Swift chodila s Harrym Stylesem, Zayn Malik je zasnoubený s členkou Little mix Perrie Edwards, Liam Payne chodil se Danielle Peazer a teď chodí s Sophi Smith, Louis Tomlinson chodil s Eleanor Cadler. A po škole chodí zvěsti, že se s ní rozešel, protože nejedla mrkve. Pan Tomlinson totiž má rás holky, které jí mrkve, Harry s hezkou tváří, Niall se skvělou osobností, Liam s modrými oči a Zayn se sladkým úsměvem."
,, Co o nich ještě víš?",, Zayn umí hrát na triangl, Niall výborně na kytaru, Liam na trochu piano a trochu kytaru, Louis na piano a kudrnáš na kazoo a mě někdy na nervy. Je to britsko-irská hudební skupina, která vznikla v X-faktoru, skončili třetí. Nejmladší člen je Harry a nejstarší je Louis. Stačí?"

Z POHLEDU BEAU:
Hltal jsem každé její slovo a bylo docela těžké, nechat zavřenou pusu. Fascinovali ty mě její blonďaté vlasy, až na ledviny. Rovné, ale nádherné.Nejdřív se zakrývala, ale potom se otočila a hleděla na mě těmi jejími úžasnými zelenými kukadly. Neměla na tváři žádný úsměv a to mě znepokojovalo. Chtěl jsem ho vidět. Přemýšlela jsem a potom si všmiml, že jí je zima. ,,Je ti zima?" ,, Trochu, ale neobtěžuj se." I přesto jem vztal, svékl si kabát a dal ho přes ní. Ona se usmála. Ďolíčky sice neměla, ale i tak byl její úsměv okouzlující. Ale přesto si slza našla cestu po její hladké tváři.
,,No tak, usměj se. Sluší ti to."
,,Nemám kam jít a komu bych ten úsměv dala, tak proč? Můj svět se úplně rozbil na střepy.",, Ale střepy nosí štěstí. Tak pojď ke mně domů. Tam žádní 1D nejsou.",, Jak ti mám věřit?",, Prosím, zkus to." zašeptal jsem jí do ucha a přitom do její ucha vrazil špičkou nosu. Ona se otočila a koukla se na mě.

Z POHLEDU RACHEL :
Mezitím, co jsme se na sebe dívali, jsem přemýšlela, co odpovědět. Neměla jsem jinou možnost. Buď být u Beau, jít za Directionerem Candy, jít za Directionerem Flynnem, nebo umrznout. Beau se zdál být super, ale věděla jsem, co po mě bude chtít. Vypadal tak. Někdy máte z člověka takový pocit. ,,Dobře. Lepší než umrznout.",, Tak jo. Pojď za mnou."Odešla jsem a když jsem vstala, chytil mě za ruku...

Poznámka: připravuji třetí díl, ale nevím, kdy ho tam dám. Mám ještě plno věcí, ohledně školy a tak. A ještě jedu na týden za babi. Budu se snažit ho poslat než tam pojedu, ale opravdu nic neslibuju. Díky. Komenty a hvězdičky ocením.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Mail listStatistiky

Online: 1
Celkem: 97615
Měsíc: 1261
Den: 33