Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hot death - 3. díl

6. 6. 2014

Takže 3. díl. Komenty jako vždy potěší i ty kritické. Ale doufám, že žádné nebudou.

...Nechápavě jsem se na něho podívala. Proč mě chytil? Že bych se mu zalíbila? To ne. 18-ti letá puberťačka bez make upu a řasenky... Divný styl. Ale je můj. A navíc jsem někde četla, že se klukům víc líbí holky na 'přírodno' než fiflenky. Tím nenarážím, že holky, co se malují jsou fiflenky, ale ty s patnácti-centimetrovými růžovými podpadky, s chlupatým pejsánkem, velkými rty namalované růžovou rtěnkou atd.
On mě pustil, ale já ho znovu chytla. ,, Já myslel, že ti to vadí?!" ,, Nevadí, jen jsem se asi tak podívala. Já se dívám různě.",, Aha. Tak to jsem tedy tvůj pohled špatně pochopil."

Ráno jsem se vzbudila jako vždycky první. Sešla jsem do kuchyně a tam jsem si připravila čaj. Káva mi nechutná. Zanedlouho přišel Beau a s úsměvem mi přál dobré ráno. Byl oblečený v modré košili a měl džíny. To já jsem byla ostuda, pořád jsem byla v pyžamu. Najednou mi zazvonil telefon. Volal taťka. ,,Ano, tati." ,,Rachel, kde si?" ,, Spím u Candy." ,,Ty tvý výmluvy. Candy už jsem volal a ty tam nejsi. Kde jsi!? Mám o tebe strach. Víš přece, že jsi má jediná dcera a já tě nechci stratit jako tvoji matku."
,, Tati, já nerodím." ,,Ale stejně. Kdyby jsem tě ztratil, tak tady bude pře chlapováno.'',, Jo, jsem u jednoho kluka...",, Co!? U kluka?! Ty si nepamatuješ to, co se ti stalo, když ti bylo čtrnáct?!",, Tati, na to nejde zapomenout.",, Tak proč tam jsi?",, Je to můj kamarád a já mu věřím!"
,, Co jste tam dělali?",,Tati, za prvé: neměla jsem sex od tý příhody, za druhé: každý jsme spaly v jiné místnosti, a za třetí: už od toho upěhly čtyři roky."začala jsem řvát do telefonu. ,,Už jsem dospělá a nemusíš mě pořád tak hlídat. Kde jsi ty celé měsíce! Kdy se staráš o svoje syny? To všechno, dělám dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu, už osm let a ty mě tady budeš poučovat o klucích a ještě k tomu mi připomínat otřesnou, děsivou minulost!?! Moji minulost? Jsi táta za všechny prachy. Ještě si pamatuji v deseti letech, jak si odjel na týden pracovat do Japonska a mě si nechal přebalovat, krmit Jamese a Justina! Pamatuješ? Pamatuješ! Teď je to jenom moje dobrá vůle, že jsem se ještě ne odstěhovala od Vás. Kdyby mamka žila, nebo by nebyl James a Justin, tak se odstěhuju a pracuji někde v pekařství, chodím s kamarádkami nakupovat, flirtuji na každém kroku a vymetám night cluby. Jenže c
elý svůj volný čas dávám osobám, co mi nemilosbně vzali matku. Nemám žádné dětství. Nemám. Je to horší než sezení ve vězení!"brečela jsem do telefonu, ,, Nemám nic. Chápeš mě? Tak se koukni na svět mýma očima. Tak se někdy koukni!" Nervózně a bez rozloučení jsem típla hovor. Otočila jsem se na Flynna a ten se jen díval.
,,Můžu tady přespat ještě jednu noc?",, Jistě. Bude mi ctí. Jen, já vím, že o svojí minulosti nechceš mluvit a promiň, že jsem odposlouchával, ale co bylo to ve čtrnácti.",, Ale to nikdo neví, kromě rodiny." ,,Prosím, já to nikomu neřeknu.",, Dobře. Ale neříkej, že jsem ti to řekla a už vůbec ne, na co si se zeptal.",, Já držím slovo.",, Tak fajn. Ale když si na to vzpomenu, tak se děsně začnu potit.",, Sprcha je nahoře.",, No, prostě...

Tak jo. Třetí díl je u konce a já jsem chtěla vás, kdo to čtete, trochu napnout. A chtěla jsem se zeptat, jestli to vůbec čtete. Prosím, komenty nechte pod příběhem, ať vím, jestli to někdo čtete. Miluji vás. Ahojky u dalších dílů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dirová 14 let ❤❤

(Anička ❤❤❤❤, 19. 1. 2017 8:01)

Moji IDOLI JSOU HARRY STYLES LIAM PAYNE LOUIS TOMLISON ZAYN MALIK NIALL HORAN FANNYKA CZECH REPUBLIKY DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM LIEGROVA ANIČKA DIROVÁ 14 LET ❤❤❤❤

 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Mail listStatistiky

Online: 1
Celkem: 97616
Měsíc: 1262
Den: 32