Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hot death - 1.díl

27. 4. 2014

Tak je tu 1.díl. Možná jste nečetli Prolog, takže 1.díl bude trochu popisovací a chvilku potrvá, než se to rozjede. Ale prosím, čtěte dál...

,,Vypadni! Vypadni!" řvala jsem na Dava, který mi řekl, že mi byl nevěrný. ,, Promiň, ale ty jsi u mě doma." řekl úplně klidně, jako by ho to vůbec nerozhodilo, že jsem byla na pokraji hysterého výbuchu. Vrazila jsem mu facku a se slzami v očích jsem odešla. Tedy spíše odběhla. Doma jsem se šla umýt. Když jsem se umyla, zabalila jsem se do ručníku a sedla si na jídelní stůl. Táta byl na služební cestě a mamka umřela při porodu. Přišel tam můj o rok starší bratr George. Byl sice gay, ale je to moje rodina a proti homosexuálům nic nemám. Nejsem můj nejstarší bratr John. Všichni naši a jeho známý s tím nemají problém, ale on se s tím pořád nemůže smířit. Vlastně mít za bratra gaye není zas až tak špatný. Dá se s ním dobře mluvit na rozdíl od Johna. Pořád je v pokoji a když vyjde, tak jen proto, že se mu chce na záchod, má hlad, nebo žízeň. A přitom má na mě a George dohlížet, abychom n
espáchali "trestnou činnost" a na dvojčátka Jamese a Justina, aby byly najezení a v příslušnou hodinu, byli v posteli. Ale on to nedělá. Proto to zbylo na jedinou holku v tomhle domě - na mě. Jakoby nestačilo, že uklízím, vařím, peru, žehlím, utírám prach, budu vodit děti do školy, dělat jim svačinu a ještě venčit kočku Moly a fenku Mily. Alespoň, že to poslední dělá George, jinak bych se z toho asi zbláznila. ,,Ahoj."probral mě z věčného přemýšlení George. Vlastně mu říkám Gee, ale to je jedno. ,,Ahoj. Tak co. Pořád sólo." ,,Ale. Nevadí, že přijde můj kamarád Flynn.",, No dohlíží tady John." rýpla jsem si a od srdce jsme se zasmáli. Nikdy se o nás nestaral. ,, Takže nevadí",, Může tady i přespat, jestli chce. Mě, jako tvé mladší mamce, to nevadí. A pochybuji, že to bude Johnovi vadit.",, Děkuji." Vtom někdo zazvonil na zvonek. Přišel. ,,Tak jdi otevřít. Ale ještě otázka: Je Flynn na holky?"
,, Jo, až moc. Proč se ptáš?",, No, kdyby se mi líbil...",, Máš Dava.",, Chyba. Nemám. Podvedl mě s nějakou jinou.",, Takže, ty ses před půl hodinou rozvedla s kukem, protože tě podvedl a už chceš flirtovat s jiným? Jako by si ještě před chvílí kvůli němu neronila slzy...",,Je minulost. Věnujme se přítomnosti." Teď už Flynn začal nervózně bušit na vchodové dveře. George šel otevřít. Já odešla do koupelny, ale stála jsem u vchodu a koukala na Flynna. Měl zelené oči a vlasy sčesané do předu. Jeho světlé blonďaté vlasy mu jemně padali do očí. Někdy s nimi trošku hodil. Stáli u vchodu a o něčem se bavili. Nerozuměla jsem jim. Když mě zahlédl, rychle jsem odskočila od dveří. Zařval na celý dům:
,,Koho tu máš? Ty mi tu někoho schováváš!!" ,, To je moje sestra." ,, Je docela pěkná, narozdíl od tebe." řekl a hlasitě se zasmál. Já se oblékla do pyžama a šla obstarat JJ, tedy Justina a Jamese. Prošla jsem okolo Geoegovo pokoje a slyšela smích. Opatrně jsem nakoukla do pokoje a když mě uviděli, řekla jsem: ,, Máte dole ode mne připravenou večeři." Odešla jsem za svými kluky, kteří mi sebrali mámu a zorganizovala jsem to tam.
,,Je 21:00! V kolik si myslíte, že půjdete spát!! Máte vyčištěný zuby? Jestli ano, tak do postele a zhasínáme." ,,Čekali jsme na tebe a tvou pohádku O slepičce.",, Tak já vám ji tedy řeknu. Ale jenom kousek." Začala jsem vyprávět a během pár minut usnuli. Když jsem do vyprávěla, všimla jsem si, že u dveří stojí Flynn. jeho rtů vyšlo pouhé 'Ahoj.' Jak jsem si všminla, nebyl schopný na nic jiného.

Z POHLEDU FLYNNA :
Vešel jsem do pokoje dvojčat, který mi popisoval George. Šel pro večeři, kterou nám připravila Rachel a já byl moc zvědavý. Přistěhovali jsme se teprve před týdnem a George mi padl do oka, co se týče prvního dojmu. Jen jsem tam pár minut stál a pozoroval ji. Neznal jsem ji, ale už, co jsem ji viděl, mě nějak zaujala. Možná tou blonďatou hřívou a zářivými zelenými oči. ,,Ahoj" řekl jsem a na noc jiného jsem se nezmohl. Byl jsem z ní úplně paf a nebyl jsem takový borec ve flirtování. Tedy jo, ale ta holka mi vyrazila dech. A to doslova....

Z POHLEDU RACHEL:
,,Ahoj. Něco potřebuješ? Svoje bratry už jsem uspala, takže mám svým způsobem volno." ,, Ne, nepotřebuji. Byl jsem jen zvědavý, jak to tu vypadá. Mimochodem, hezké pyžamo." ,,Děkuji. Možná už to od bráchy víš, ale jsem Rachel. Rachel Demett." ,,Já jsem Flynn. Flynn Baker."
,,Vím. George mi o tobě vyprávěl. Dej mi minutku. Půjdeme radši jinam. Nechci je vzbudit." Odešla jsem a zavřela dveře, kde už JJ klidně spaly. Odešla jsem tedy se Flynnem do mého pokoje a tam jsme si povídali asi patnáct minut, než celý udýchaný do mého pokoje vřítil George. Ale jak otevřel dveře a uviděl nás tam rychle zavřel.
,,My si tady jenom povídáme! Co myslíš, že bychom tady dělali?"...

1. díl, jak už jsem řekla v před - příběhu, byl popisovací a nudný. Ale nic neuspěchejme. Už píšu 2.díl, takže ho pošlu, co nejdřív. Díky za čtení a komenty potěší.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Mail listStatistiky

Online: 2
Celkem: 97614
Měsíc: 1260
Den: 32