Jdi na obsah Jdi na menu
 


These are idiots! díl 6.

25. 4. 2014

 These are idiots! 6.díl 

*Z minulého dílu*
 
"Horší už být nemůže." To jsi podělal Stylesi. Otočila jsem se zády k němu. Přemýšlela jsem, co mu tak udělám. Hned usnul jako špalek. Napadl mě super plán. Opatrně jsem vstala a šla do koupelny. Natočila jsem kýbl studené vody. Přiblížila jsem se k němu a ŠPLOUCH.
"ÁÁÁ!" zakřičel pisklavým hlasem, jako holka. Popadala jsem se za břicho. Válela jsem se na zemi jako kus hadru.
"To jsi podělala Clarková." Prudce vstal a začal mě lechtat. Málem jsem se počůrala.
"Ty idiote nech toho!" řvala jsem. Najednou toho nechal, popadl nůžky ze stolu a začal s nimi šermovat před mým obličejem. Zatraceně! proč jsem je neuklidila do šuplíku. V tom mě napadlo ještě něco. Kopla jsem ho do jeho kamaráda. Myslím tím mezi nohy. Kdyby jste viděli jak se ten jeho výraz změnil v cuku letu. Ladně jsem vstala ze země a odkráčela do koupelny. Slyšela jsem jen pouhé 'Au!' Ach, to je úleva. Tohle jsem chtěla udělat už dávno. Takhle se někomu pomstít.

Když jsem si upravila trochu rozcuchané vlasy, vrátila jsem se zpátky. Harry seděl na židli zkroucený, jako žížala a něco si mumlal. Postel tolik mokrá nebyla, za to Harry a podlaha to odnesli víc. Lehla jsem si na záda a čučela do stropu. 
"Ty jsi ale mrcha!" Ach díky za upozornění. Jen jsem se uchechtla a otočila se na bok. Harry pomalu vstal a lehl si taky. Doufám, že teď už dá pokoj. A taky že jo. Stačilo mu to. Chudáček. Ne dělám i srandu. Je to debil první třídy. Zavřela jsem oči a propadla do říše snů. 
____________________
"Vstávej!" zakřičel mi někdo u ucha. Lekla jsem se tak, že jsem vyskočila rovnou na nohy, ještě se zalepenýma očima. 
"Denis a kluci odjeli. Mám tě hlídat." Slyšela jsem chraplavý a drzí hlas. Podařilo se mi rozlepit oči. Uviděla jsem polonahého Stylse, jak si drží led mezi nohama. Byl to srandovní pohled. 
"Ty a hlídat?" Denis se dokonale pomátl. Jsem dospělá, nepotřebuji hlídat. Jsem samostatnější než všichni dohromady v domě. 
"Jo...co se tak divíš?" 
"Jsem dospělá. Hlídat nepotřebuji." Procedila jsem mezi zuby. 
"Tss...jsi ještě malý škvrně." Haha. To se ti povedlo. Jsem o rok mladší něž ty a chovám se líp než ty. Uchechtla jsem se, mírně do něho strčila a odešla do koupelny. Práskla jsem dveřmi. Znepokojivě jsem se podívala na hodiny a... Cože! Teprve sedm hodin. No nic, nebudu se hned po brzkém ránu rozčilovat. Něco jsem na sebe  hodila a upravila jsem se, abych vypadala aspoň trochu na podobu člověka. Slyšela jsem ťukání na dveře. Dobyvatel měl pořádnou výdrž. Znechuceně jsem odemkla. To je pošuk. Stál přede mnou Harry. V jedné ruce držel led, který měl mezi nohama a v té druhé držel nakousaný banán. 
"Dělej! Chci se taky osprchovat." 
"To máš blbý. Měl jsi na to času dost." Jo byla jsem hotová, ale nebudu ho pouštět do mé koupelny. Zabouchla jsem mu dveře přímo před nosem. Žadonil. Můj pohárek trpělivosti právě přetekl. prudce jsem otevřela dveře. 
"Tak jo! Fajn. Běž si umýt tu svou "dokonalou" tvář. A ještě něco. Přestaň mě otravovat." To poslední slovo jsem zdůraznila. Nečinně koukal s hubou dokořán. Jo, Clarková to zase pěkně rozjela. 
"Fajn," dal ruce nahoru. Tím pádem mu spadl obklad z mezinoží. Proboha. Má demenci pod bodem mrazu. Jen se tomu svému "žertíku" zasmál a odkráčel si to do koupelny. Seběhla jsem schody a vyštrachala jsem něco v poloprázdné lednici. Kdo jiný ji může takhle vyžrat než jedlík Niall. Sladkosti to jo, ale na mě zbylo jen ovoce a zelenina. Krom mrkví. Ty zase vyžral pan Tomlinson. Slyšela jsem klíče v zámku. Sláva. Nebudu tu muset trčet s tím idiotem, co se právě "myje" v mé koupelně. 
Hlasitý smích, cinkání lahví. No to nemyslí vážně. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Mail listStatistiky

Online: 1
Celkem: 97616
Měsíc: 1261
Den: 31