Jdi na obsah Jdi na menu
 


These are idiots! 5.díl

14. 4. 2014
These are idiots! 5.díl 
 
*Z minulého dílu* 
 
"Jsem doma," najednou se ke mě všichni sesypali. Vypadalo to, jako kdybych doma nebyla rok. 
"Vysvětli mi, kde jsi se flákala?" můj bratr asi zapomíná na to, že jsem už dospělá. 
"Venku. Projít se. A mimochodem jsem dospělá." Trochu jsem si na něho otevřela pusu, to přiznávám, ale jsem dospělá. Tak to může respektovat. 
"To jsi mi mohla aspoň dát vědět kde jsi. Mám o tebe strach a nemyslím to ve zlém, Mish." jo jasný bráško, ale nedělej mi tady prosím další přednášky o tom, jak se mám chovat. 
"Jo v pohodě. Jdu spát." Všichni mi popřáli dobrou noc a já mohla v klidu do sprchy. A nakonec do měkké postele. Jenomže. Když jsem otevřela dveře od koupelny, které vedli do mého pokoje málem jsem se zděsila, když jsem uviděla... 

Uviděla jsem rozvaleného Harryho na mé posteli. 
"Co tady ksakru děláš?" Byla jsem dožraná. 
"Denis nás tu nechal přespat a řekl nám, ať si vybereme pokoj, kde chceme spát. Tak jsem si vybral tenhle." Nenene. Tohle se mi jenom zdá. 
"Tak v tom případě spíš dole na gauči nebo na zemi. Vyber si." Jak to mohlo Denise napadnout. 
"Ne, ty jsi mě asi neslyšela. Já spím tady na posteli. Kdybych spal na gauči, tak si zkazím páteř a moje Styles kouzlo bude v háji. Nechci mít křivou páteř." Bla bla bla! To jsou kecy. 
"Tak jo spi si tady. Ale já tady nebudu. Jdu spát dolu na gauč. Aby si náš Mr.Styles nezkazil svoji postavu." Ale najednou mě zastavil.
"Bohužel na gauči už spí Niall a toho nedonutíš jít spát ke mě. Nerad spí se mnou v jedné posteli." Agrh.. To bylo hnusný! 
"No fajn, ale deku si zabírám a na mé půlce se budu roztahovat jenom já." Ukázala jsem na něho výhružný prst. Směřoval přímo mezi jeho oči. 
Odsunul se na moje požádání a já se otočila k němu zády. Nastalo ticho. Už už jsem zavírala oči, když v tom ten idiot si začal pobrukovat. 
"Přestaň!" rychlostí blesku jsem se otočila. Vytřeštil na mě oči, ale nenechal toho. 
"Říkám ti přestaň s tím p-o-b-r-u-k-o-v-á-n-í-m."Hláskovala jsem jako debil. 
"A já ti říkám, že nepřestanu." 
"Fajn jak chceš. Ale připrav se na nejhorší noc tvého života." 
"Horší už být nemůže." To jsi podělal Stylesi. Otočila jsem se zády k němu. Přemýšlela jsem, co mu tak udělám. Hned usnul jako špalek. Napadl mě super plán. Opatrně jsem vstala a šla do koupelny. Natočila jsem kýbl studené vody. Přiblížila jsem se k němu a ŠPLOUCH. 
"ÁÁÁ!" zakřičel pisklavým hlasem, jako holka. Popadala jsem se za břicho. Válela jsem se na zemi jako kus hadru. 
"To jsi podělala Clarková." Prudce vstal a začal mě lechtat. Málem jsem se počůrala. 
"Ty idiote nech toho!" řvala jsem. Najednou toho nechal, popadl nůžky ze stolu a začal s nimi šermovat před mým obličejem. Zatraceně! proč jsem je neuklidila do šuplíku. V tom mě napadlo ještě něco. Kopla jsem ho do jeho kamaráda. Myslím tím mezi nohy. Kdyby jste viděli jak se ten jeho výraz změnil v cuku letu. Ladně jsem vstala ze země a odkráčela do koupelny. Slyšela jsem jen pouhé 'Au!' Ach, to je úleva. Tohle jsem chtěla udělat už dávno. Takhle se někomu pomstít.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Mail listStatistiky

Online: 1
Celkem: 97616
Měsíc: 1261
Den: 31