Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. díl - THESE ARE IDIOTS

These are idiots! 3.díl 

*Z minulého dílu*


Přistoupila jsem ke dveřím a otevřela je. Styles! Co ten tady chce. Divím se, že našel můj pokoj.
"Co je?" řekla jsem stylem alá 'Nenávidím tě, ale jsem tak hodná, že ti pomůžu.'
"Přišel jsem za tebou." Stál opřený o futro a sotva se držel na nohách.
"Jsem celá nadšením bez sebe."
"Prosím pusť mě k tobě!"
"No to víš, že jo." Usmála jsem se. "Ale až za sto let," zabouchla jsem mu dveře rovnou před nosem a zamkla na dva západy.

"Au!" zaskučel. Zasmála jsem se a plácla sebou o postel. Slyšela jsem ještě prosení o puštění dovnitř, ale ignorovala jsem to. Námahou asi usnul. A já taky!

*Pohled Harry*
Au. Moje hlava. A proč ležím na zemi? Pokoušel jsem se vstát, ale nějako moje nohy přestali fungovat. Bolelo mě celé tělo. A hlava nejvíc. Uslyšel jsem skřípnutí dveří. Pootočil jsem hlavu a spatřil jsem Mish, jak vychází z pokoje. 
"Fuj já se tě lekla. Proboha, co tady děláš?" Řvala na tolik až jsem musel přivřít oči. 
"Prosím tě hlavně tolik neřvi. Já si nic ze včerejšího večera nepamatuji, takže..." 
"Takže se tu přestaň válet a běž si lehnout do postele," Ach. Je tak roztomilá, když se rozčiluje. Kdyby mě teď slyšela, hned by mě jedna přilétla. Nemá mě ráda. A asi ví proč. Ale já ne! 
Slitovala se nad mnou a pomohla mi vstát. Dotáhla mě do svého pokoje, položila mě na postel a dala na hlava obklad. Anděl. 
"Dělám to jenom proto, že ti je špatně a potřebuješ se vyspat." Vykouzlila na svém obličeji krásný úsměv. 
"Jasně," přikývl jsem. Ještě mi k posteli donesla kýbl, kdyby náhodou a musel jsem spolknout jeden aspirin. Potom odešla a já se mohl vrátit do "říše" snů. 

*Pohled Mishelle*
Ježiši. Hned po ránu takovéhle šoky. Před mými dveřmi ležel rozvalený Styles. Byl na hadry. Kocovinu jako prase a ještě k tomu nemohl vstát. Idiot. Ale slitovala jsem se a pomohla mu na nohy, na kterých jen tak tak stál. Odvedla jsem ho do postele a dala mu tam vše potřebné kdyby náhodou. 
Usnul. Odešla jsem do kuchyně, kde to vypadalo, jako po výbuchu. Prázdné flašky od alkoholu byli poházené všude možně po baráku, našla jsem i mezi tím bordelem také svého bratra. 
"Hej. Denisi vzbuď se." Marná sláva. Achjo. Postavila jsem jeho bezvládné tělo na gumové nohy a odvedla ho do schodů až do jeho postele. Tam byl nasáčkovaný náš pan jedlík. Myslím tím Niall. Bratra jsem položila na zem a Nialla posunula, protože se rozvaloval po celé posteli. Poté jsem Denise uložila vedle něho a s výdechem odešla dodělat to v kuchyni. Náš narcis, čili Zayn ležel na zahradě. Nafukovací lehátko mu bylo asi pohodlné. Zdá se. Toho jsem tam nechala ležet a vešla jsem zpět do obýváku. klopýtla jsem o spícího Tomlinsona. V jedné ruce držel Kevina (holub) ke kterému se tulil a v druhé ruce mrkev, kterou měl nakousanou. Popadla jsem ho a položila na gauč. To je ale záchranná akce. Teď mi už zbývá najít našeho Daddyho Liama. Ach. Zapomněla jsem, vždyť on moc pít nemůže. Takže bude spát v pokoji pro hosty a nebo odešel domů. 
Nečekala jsem na nic a vrhla se na úklid. Jak jinak. Pokaždé to uklízím já. Popadla jsem koště s hadrou a všechno jsem naházela do pytle, který byl plný k prasknutí. to by jste se divili, co jsem různého našla. Spodky, ponožky, tanga, podprdy, no blé. To všechno letělo do popelnice. Uslyšela jsem prásknutí dveřmi. 
"Ahoj Mish." 
"Jé ahoj Liame. Co ty tady?" to je fakt blbá otázka. 
"No včera jsem nepil a dostal jsem chuť dneska ráno na něco k snídani. rovnou jsem nakoupil." Ukázal na dvě tašky ležící u dveří. 
"Koukám, že si se vrhla do úklidu." 
"Jo už to mám hotové." 
Jen se ušklíbl a začal rovnat věci do lednice, která byla úplně vymetená. No kdo jiný ji mohl vyžrat než náš jediný Horan. Žrout. Toho by mohli obsadit do nějakého filmu, kde se jenom jí a spí. Uslyšela jsem dupot vycházející z prvního patra. 
"Dobré ráno." Pozdravil sklesle Denis. 
"No dobrý asi moc není." založila jsem si ruce na prsou. 
"Jé ty jsi to všechno uklidila?"
"Zapomněl jsi dodat opět uklidila." Denis mě jen objal a poděkoval. No ostatně, jako vždy. 
"Kde jsou všichni?" 
"Styles ležel před mými dveřmi, tak jsem ho šoupla do mé postele, aby se vyspal. Horan spí v tvé posteli, narcis na koupacím lehátku směr zahrada a Tomlinson na gauči. Liam teď dorazil." vysvětlila jsem, ale stejně mě moc nechápal. Jen pořád dokola kýval hlavou. Blb. Vzala jsem si něco ke snídani a odešla se kouknout, jak na tom je Styles. 
Vešla jsem do pokoje. Hned jsem zaměřila svůj pohled na postel, ale tam nebyl. Koupelna. Otevřela jsem dveře a uviděla sprchující se ho Stylse. Panebože. Okamžitě jsem opět dveře zavřela a čekala až vyjde ven. 
"Ty jsi už vzhůru?" 
"Jo. Nemohl jsem usnout, když jsem pořád cítil tu nádhernou vůni." Myslel si, že je to lichotka, ale já jsem ho vraždila pohledem. Mimochodem, vyšel jenom v ručníku omotaný kolem pasu. To se nemohl obléknout? 
"Oblékni se a to hned." Zkoušela jsem být přísná. No on se mi jen vysmál do tváře. Namachrovaný idiot.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Mail listStatistiky

Online: 1
Celkem: 97616
Měsíc: 1262
Den: 32