Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.DÍL - THESE ARE IDIOTS

3. 3. 2014
"Denisi pohni! Chci se taky osprchovat" řvala jsem na mého bratra a co nejsilněji bušila na dveře. Se divím, že jsem si tu ruku nerozdrtila! 
"Vydrž! Hned budu."
Jo tak hned. U mého bráchy slovo hned znamená půl hodiny v koupelně (ne-li víc), hodina vybírání a strojení, půl hodina koukání se do zrcadla a teprve potom už může někam vyrazit! Někdy mi v tomhle připadá, jako holka! Mě tohle všechno trvá půl hodiny (ani ne). 
"No konečně!" procedila jsem mezi zuby. O můj bože! Ale jenom v trenkách! 
"Oblíkni se!" řvala jsem na něj. 
"Proč? Takhle se cítím fajn," ach bože! proč já?! No nic. Radši jsem zalezla do koupelny a hned jsem se začala upravovat. Opláchla jsem si obličej, nalíčila jsem se, vyžehlila vlasy, no vždyť to znáte. Konečně jsem mohla z koupelny vyjít, jako normální člověk. Chtěla jsem vyjít z koupelny, ale měla jsem totální infarkt! Před mým nosem proběhl Denis úplně nahý! Grh!!! 
"Denisi?! Okamžitě se oblíkni!" řvala jsem přes celý barák. Doufám, že to neslyšeli naši sousedi. Nemá se náhodou Denis starat o mě? Jako můj ochranitelský bratr? Ne. Úlohu jsem převzala já za něho. Nehodlám nad ním ztrácet nervy. Odešla jsem do svého pokoje a pořádně třískla dveřmi. Je sobota, takže nemusím do práce. A ne! Sobota. Další párty v našem domě. 
"Sestřičko? Jedeš se mnou do obchodu?" přišel do mého pokoje konečně už oblečený. 
"Ne, zůstanu doma a budu si užívat chvíli klidu, než zase přijde otravný a perverzní Styles." Už jenom to jméno je...Grh! Otřesné. Denis jen pokrčil rameny a odešel pryč. Svoboda!! Teda jen na pár minut, ale aspoň něco. V klidu, bez žádných stresů jsem došla do kuchyně. Udělala si vydatnou snídani. Vafle. Ty miluji. 
"Au!" debilní pánvička. No proč by se taky měla moje snídaně obejít bez zbytečného zranění? Vyloučeno. Mě se vždycky musí něco stát. Sedla jsem si k televizi a našla první zábavný film, který mě aspoň trochu zvedne náladu. Zakousla jsem se do vafle a pomalu vychutnávala svoji snídani. Když tu náhle?! 
"Jme doma!" jsme?! To jako vážně? Slyšela jsem bratra (tak to je jasné). Ne! Do obýváku se přihnal Styles! 
"Ahoj kočičko!" blé! zase ta husí kůže na zádech. 
"Stylesi! Dej ty ruce dolů!" procedila jsem mezi zuby. 
"Au! Kočička má drápky!" Grh! Tohle nehodlám poslouchat! Sebrala jsem se, talíř odnesla do kuchyně a s nafučeným výrazem odešla do svého pokoje. 
"Tady nemůže mít člověk pro sebe ani chvilku klidu na pitomou snídani!!" řvala jsem z pokoje. Bože! Ten den zase pěkně začíná! Ani jsem si nestihla zapnout počítač a už někdo opět ťukal na dveře. 
"Bože! To myslíte vážně?" vzteky jsem došla ke dveřím. 
"Ahoj Mish," pozdravil mě Liam, stojící před mým prahem do pokoje. Konečně někdo aspoň trochu normální a kdo má rozum. 
"Ahoj," řekla jsem s falešným smíchem. 
"Půjdeš mi prosím pomoct?" 
"A s čím?" Ráda pomáhám! Ale jenom inteligentním lidem. !!! 
"Pojedeme do města a pomůžeš mi vybrat nějaký dárek pro Dan? Prosím!" vykouzlil psí očka. (Vím, že Liam a Dan už spolu nejsou, ale tenhle pár mám ráda, takže ho sem dám!) 
"Jo jasně, jenom se trochu upravím a hned jsem dole." přikývl a odešel čekat dolů. 
Scházela jsem schody a uviděla další kluky z té kapely! O bože! Tomlinson! Další postrach, který mě děsí! 
"Jé čau Mishell," pozdravil proužkovaný. 
"No nazdar!" Jak může někdo chodit v cizím baráku (no moc cizí už asi není, když tady jsou každý den) polonahý? To nechápu. Opravdu. Jediný, kdo tady má rozum z nás jsem já a Liam (dohromady). A co by to bylo za den, kdyby mě ještě nepotkal Styles? 
"Ne že mi ji ukradneš, Liame!" Grh! 
"Já nejsem tvůj majetek, Stylesi." 
"Ona je tak roztomilá." Tak tohle už nesnesu. Okamžitě jsem si obula boty a šla čekat ven. Liamovi to dlouho netrvalo. Ještě, že tak. 
 
 
 

*Kdyby jste viděli nějaké chyby, napište ji do komentáře a já ji hned opravím. *

 

 
*Pořád hledáme další adminku, co s námi bude sdílet své příběhy. Další info v kapitole Hledáme ... Hledáme.*


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chyby

(*market*, 6. 3. 2014 16:28)

Tak chyb je tam celkem dost, bylo by na hodně dlouho se s nimi vypisovat. Nejsou to chyby písemné(nebo spíš jsem si jích nevšimla), ale chyby pravopisné :)

 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Mail listStatistiky

Online: 1
Celkem: 97615
Měsíc: 1261
Den: 33